Vema Tuzla PROJESİ

صفحه اصلی Vema Tuzla PROJESİ

نزدیکترین مرکز خرید درست پایین خانه شما!

شما را به سرمایه گذاری در VEMA TUZLA درجوار زیبایی های بینظیر قسمت آسیایی استانبول که بیشترین افزایش ارزش را دارد و منتخب افراد سطح بالا است؛ کیزکوله سی، چاملیجا تپه سی، بیکوز کروسو، خیابان باغدات، منظره عالی جزیره ها و دریا با کیلومترها خط ساحلی، دعوت میکنیم.

پروژه VEMA TUZLA که با همکاری شهرداری توزلا جمهوری ترکیه اجرا شده، از 474 واحد مسکونی، 160 Home Office و 126 مغازه با چشم انداز بی نظیر دریا و جزیره ها تشکیل شده.

در فاصله 12 دقیقه ای تا فرودگاه بین المللی سبیها گوکچن، درست در کنار بزرگترین مراکز خرید Outlet در استانبول ViaPort و ViaMarin، مارینا، 6 پردیس دانشگاهی بزرگ و هتل های اطراف و بیمارستانها... دقیقا در بین مترو، قطار سریع السیر و شبکه حمل و نقل عمومی.

دقیقا برروی بزرگراه E-5 که شریان اصلی حمل و نقل درون شهری است واقع شده. با ضمانت Vema Grup که بدون کم گذاشتن در مفهوم کار با کیفیت پروژه های بسیاری را اجرا کرده، در Vema Tuzla با موقعیت بی نشیر و مکان ارزشمندش منتظر شما هستیم .

نام پروژه: Vema Tuzla

شرکت پیمانکار: پروژه مشارکتی Vema Grupو شهرداری توزلا جمهوری ترکیه

استان : استانبول

شهرستان : توزلا

جزییات پروژه: 474 واحد مسکونی، 160 واحد home office، 126 واحد تجاری/مغازه موجود در مرکز خرید

گزینه های طبقه بندی معمولی 1+1، 2+1

دسترسی: 12 دقیقه تا فرودگاه سبیها گوکچن ، دقیقا در بین مترو، قطار سریع السیر و شبکه حمل و نقل عمومی، و برروی بزرگراه E-5 که شریان اصلی حمل و نقل درون شهری است واقع شده.

مرکز خرید/ فضاهای تجاری: : 122 واحد تجاری/مغازه با 17000 مترمربع فضای قابل استفاده

فعالیت های اجتماعی: فضای بازی کودکان، مرکز فیتنس، پارکینگ سرپوشیده، سونا، حمام ترکی، مسیر پیاده روی، سالن سینمای کوچک، سالن های سرگرمی/بازی بزرگسالان

Web Solution & Technology: Simurgsoft